Co może oznaczać brak oddechu podczas snu?

Witam.Kilka razy miałam dziwny objaw:podczas snu czułam,jakbym nie miała powietrza.Nie były to jednak typowe objawy bezdechu sennego,bo nie działo się to w nocy(wtedy spałam dobrze),a rano-wcześniej się przebudziłam,coś robiłam, np.korzystałam z Internetu,a potem znowu zasypiałam,żeby wyspać się"na zapas".Brak powietrza jest często,chyba co kilkanaście minut,wtedy się budzę,łapię powietrze,zmieniam pozycję i śpię dalej.Nie czuję wtedy lęku,nie muszę usiąść,serce mi nie kołacze.Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć