Co może oznaczać brak popędu do mojej dziewczyny?

Witam Jestem mikołaj mam 22 lata. Mam dziewczyne,dziecko i mieszkamy razem oczywiście ,syn ma roczek. Od dosyc dluzszego czasu mam problem z stosunkiem ,nie czuje kompletnie.popedu do mojej dziewczyny dodam ze bylem przy porodzie a stan sie pogorszyl.po.porodzie i nie wiem.czy to przez więcej obowiazku czy przez to ze moze mnie to przerasta. Czesto,w sumie bardzo czesto mysle o mojej byłej ,kiedys mialem wybor miedzy obecna a byla i wiadomo.wybralem.obecna i w sumie zaczolem.sie zastanawiac czy dobrze zrobilem i mnie to troche gnebi. Dodam ze z byla nie bylismy razem wtedy poprostu pojawila.sie nagle.w moim.zyciu i rownolegle.sie pojawila.wtedy obecna i fakt ze polaczylo.nas cos z była i sie spotykalismy a z obecna tez sie spotykalem wtedy rownoczesnie i doszlo do wyboru gdzie wybralem ta.obecna. Czesto.az chce napisac do mojej byłej dziewczyny ale nie wiem brak mi odwagi chyba i.sam.nie wiem.co.bym.mial.napisac. czesto.mi sie sni ona i nie.wiem czy nie zamknolem.tamtego tematu czy co.i.nie wiem.jak.sobie z tym.poradzic i co mi jest.Zauwazylem.ze kiedys mi bardziej zalezalo na obecnej dziewczynie niz teraz a duzo z nia bylo rozmow i to nie jest jej wina tylko.chyba moja.czesto moja obecna mi wypomina przy klotniach ze to.ja ja zdradzilem mimo.ze nie.bylismy razem tylko krecilismy wtedy co sie one pojawily dwa lata temu. wiec sam.nie wiem. Zreszta nikogo.nie obwiniam. Sam.nie wiem.co.mam poradzic i co mi jest.

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę u psychologa/psychologa psychoterapeuty/psychologa seksuologa celem uzyskania wsparcia w tej trudnej sytuacji. Nie jestem wstanie ocenić tego z którą kobietą wolałby Pan być związany i Pan jest jedyną osobą mogącą to ocenić. W trakcie czytania Pana pytania przyszła mi do głowy taka myśl, że często kusi nas to czego nie mamy i to co jest niedostępne. W chwili obecnej ma Pan swoją rodzinę i perspektywa kontaktu z byłą partnerką wydaje się Panu antidotum na obecne trudności w życiu seksualnym. Odradzałabym Panu działanie pod wpływem emocji i dążenie do kontaktu z byłą dziewczyną. Podejrzewam, że mogłoby to nieść ze sobą przykre konsekwencję. Sądzę, że dobrym pomysłem byłaby próba ratowania obecnego związku i zawalczenie o swoją rodzinę i przyszłość malutkiego dziecka. Warto żeby zastanowił się Pan nad tym, co kiedyś sprawiało że miał Pan ochotę na kontakty seksualne z obecną dziewczyną i czego Panu aktualnie brakuje w tej relacji. Z pewnością gabinet psychoterapeutyczny stanowiłby bezpieczną przestrzeń dla tego typu rozważań. Zastanawia mnie to, czy Pana partnerka dostrzega problem i jak ona to widzi. Dobrym pomysłem mogłaby być delikatna rozmowa z nią na ten temat. Mam nadzieję, że Pana problem jest do rozwiązania lub nawet z czasem sam przeminie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/