Co może oznaczać brązowa wydzielina i świąd?

Dzień dobry. Został mi przypisany lek macmiror complex 500. Pani nie wspomniała ze to pigułki dopochwowe a ja nie przeczytałam ulotki i 2 razy je połknęłam. Wpierw czułam świąd z okolic odbytu a teraz drugiej nocy obudziłam się z bulem brzucha. Okazało się ze leci ze mnie brązowy płyn w dużych ilościach!!! Wciaz boli mnie brzuch, czuje Świąd i pieczenie i założyłam podpaske. Proszę o pomoc. Jestem przerażona. Pozdawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli dolegliwości są bardzo dokuczliwe sugeruję udać się na ginekologiczna izbę przyjęć.