Co może oznaczać brązowa wydzielina i upławy?

Witam :) Miałam dzisiaj wizytę u ginekologa, który stwierdził u mnie lekkie upławy, nic strasznego, dostałam już odpowiedni lek. Problem polega na tym, że kiedy aplikowałam globulkę, przepisaną przez lekarza zauważyłam na palcu lekko brązową wydzielinę, nie śluz. Dodam, że kilka dni wcześniej współżyłam z chłopkiem ( oczywiście zabezpieczyliśmy się prezerwatywą ) i jestem w 22 dc. Co możne oznaczać taka lekko brązowa wydzielina ? Nadejście okresu, ciążę, jakieś nieprawidłowości ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są wahania hormonalne. Warto także rozważyć teoretyczne drobne uszkodzenia śluzówki, do których mogło dojść podczas stosunku. Mogły one spowodować krwawienie.