Co moźe oznaczać brązowe plamienie i ból nogi?

Witam Martwię się o moją siostrę ma 25lat, od zawsze ma nie regularne miesiąCzki. Pamiętam ze miała kiedyś torbiel bądŹ torbiele n jajnikach . To było dość dawni. Ostatnio dużo schudła nie może jeść , od sierpnia.Dziś wysłała mi wiadomość: brzuch na dole mnie strasznie boli, takie skurcze mnie lapia I od ponad tygodnia zamiast okresu mam takie brazowe plamienia. " Proszę o pomoc. Czy to jest coś poważnego ? siostra była rok temu na badaniach wszystkich i było wszystko dobrze. Dodam też , że skarży się na drętwienie lewej nogi w nocy. Czekam na odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, może to być min zapalenie przydatków , torbiel jajnika.