Co może oznaczać brązowe plamienie w 8 tygodniu ciąży?

Witam jestem w 8 tygodniu ciazy juz 3 tygodnie temu pijawilo sie niewuelkie plamienie ktore na szczescie ustalo natomuast tydzien temu pojawilo sie krwawienie trafilam do szpitala miala przyjmowac dufaston 2*2 plód zywy w poniedzialek zostalam wypisana z dawka dufastonu 2 *1 jednak do teraz wystepuje brazowa wydzielina zaznaczam rowniez ze ni mnie nie nie boli wizyte mam za 2 tygodnie czy ta wydzielina bazowa moze byc nibezpieczna dla dziecka czy to moze jakis objaw nieprawidlowosci

Lek. Tomasz Budlewski

A czy w szpitalu była taka wydzielina? Wskazana wizytami ginekologa