Co może oznaczać brązowo-pomarańczowa plama na nosie?

Mam 32 lata. Nie miałam nigdy problemu z przebarwieniami na skórze. Może jakieś tam pojedyncze małe zmiany. Od kilku dni mam plamę na nosie-zrobiła się praktycznie przez 2 dni. Połowę nosa na środku mam w kolorze brązowo pomarańczowym. Tylko pod makijażem znika. Dodam że od miesiąca nie jem mięsa a przez ostatni tydzień jem bardzo dużo warzyw typu marchew, bataty, pomidory, szpinak,brokuły. Czy to może być powodem?Plama nie jest symetryczna. Taki brązowy czubek nosa.

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie niczego stwierdzić. Proszę udać się do lekarza rodzinnego