Co może oznaczać chrząkanie?

Witam, od kilku lat zmagam się z chrząkaniem. Mam uczucie, że coś przeszkadza mi na krtani. Mam zaczerwieniony i podrażniony dolny odcinek krtani. Wstępne wyniki gastroskopii wykazały refluks żółciowy i przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka. Tego dowiedziałam się od gastrologa, do którego wysłał mnie laryngolog. Czy to może być przyczyną moich problemów. Od września będę pracować w szkole. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest to wyleczalne. Dodam, że z chrząkaniem najgorzej jest rano.

Nie znam Cię. Nie znam Twojej krtani ani Twojego gardła. Muszę zobaczyć-twoją gastroskopię, twój wycinek z żołądka w kierunku helico bacter pyroli i Twoje badania w kierunku refluksu żołądkowo przełykowego. Ludzie, weźcie się do roboty w tym Poznaniu. Jest Pan dzisiaj trzecim pacjentem z Poznania!!!