Co może oznaczać ciągłe ulewanie u dziecka?

Witam, Moja córka skończyła 6 miesiecy. Naszym problemem od początku są ulewania. Ulewala od zawsze, ale były posiłki po których udało się, że nie ulała. Od pewnego czasu jest znacznie gorzej, ulewa po każdym posiłku i to po kilkanascie razy, nawet 2-3 godziny po posiłku. Cały czas chce byc na brzuchu i w tej pozycji co chwile jej sie odbija i ulewa. Staram sie odkladac ja nie wczesniej niz godzine po jedzeniu, ale to nic nie daje. Ulewa tez niezaleznie od tego ile zje czy 90ml czy 180ml. Do tego od pewnego czasu pojawily sie wymioty, zawsze dotyczą pierwszego posiłku po nocy (w nocy nie je). Dziecko jest też wieczorami bardzo pobudzone i niespokojne, w ciagu dnia tez, ale mniej. Wszystko pogorszyło się po 10dniowej biegunce po ktorej zmienilismy mleko z Bebilon Pepti(tez ulewala ale wydaje mi sie ze mniej, ale tez mniej sie ruszala, mniej lezala na brzuchu) na Nutramigen. I jedno i drugie mleko bylo zagęszczane Nutritonem. O ile przy Bebilonie Pepti zdazaly sie posilki ze nie ulala tak teraz ulewa po kazdym jednym posiłku. Nie wiem juz co mam robić. Karmie na rękach z glową znacznie wyżej, zawsze nosze do odbicia plus okolo pol godziny po jedzeniu, potem odkladam na chwile i znow nosze tak do okolo godziny, ale nic to nie daje. Mała niby przybiera na wadze. Staram sie rozszerzac jej diete ale idzie to bardzo opornie, podawalam marchewka(zatwardzenie) brokuł(gazy) brokuł z ziemniakiem(gazy i wzdęty brzuch) zupka jarzynowa (pokrzywkowa wysypka dwie minuty po zjedzeniu na calym ciele. Podawalam i ze sloiczka i gotowane przeze mnie. O ile te ze sloiczka odrobine lepiej chyba toleruje tak gotowane przeze mnie to jest dramat. Podawalam oczywiscie kazdy skladnik osobno od malych porcji stopniowo zwiekszajac (3-4 dni jedno i to samo danie). Po posiłkach stałych również zdarza jej się ulać(ulewa sie tak jakby woda z tym co zjadla). Co mam robić i gdzie się zgłosić. Czy jeżeli dziecko przybiera na wadze, ale jest niespokojnie, czesto płacze i te wymioty to naprawde wszystko jest ok? Bo wg naszego pediatry tak. Proszę o pomoc.

Może to być po prostu refluks, proszę konsultować dziecko z chirurgiem dziecięcym. Niezbędny może okazać się zabieg. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.