Co może oznaczać ciągłe zmęczenie u 29-latki?

Witam. mam 29lat i od jakiegoś czasu jestem ciagle zmęczona, brak mi sił, mam straszne cienie pod oczami. Staram się odzywiac zdrowo i nie objadac sie nie a waga stoi w miejscu. Wczoraj robilam badania krwi i o dziwo wszystko w normie, morfologia, tsh, zelazo... Czym moze to być spowodowane?

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno powiedzieć konieczne jest dokładne badanie fizykalne i zebranie szczegółowego wywiadu. Jeśli badania dodatkowe nie ujawnią większych nieprawidłowości może pani zasięgnąć opinii lekarza psychiatry.