Co może oznaczać ciało obce w kale?

Witam. Od dłuższego czasu zauważam w kale coś dziwnego. Wyglądem przypomina stopiony ser w kształcie sznurka. Ów dziwota znajduje się na powierzchni kału. W linku załączam zdjęcie (nie moje, znalezione w google ale wygląda tak samo) tylko do kawałka na którym widać właśnie to o co mi chodzi. https://imgur.com/a/oRuOvQM Możecie śmiało zobaczyć, nie obrzydzi to nikogo, gdyż na zdjęciu nie ma zawartego kału :D tylko sam element o który mi się rozchodzi.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie. wskazane wykonanie badania ogólnego kału