Co może oznaczać ćmienie, kucie, skurcze brzucha ?

Od około 3 dni mam jakby kłucie, ćmienie w brzuchu, w okolicach wątroby. Na początku myślałam, że to z głodu, ale kiedy coś zjadłam brzuch bolał mocniej. Myślałam, że to wzdęcia ale brałam n*** oraz r*** i nic mi nie pomagało. Ból najbardziej nasila się wieczorem. Czuję się jakbym połknęła balon oraz ociężała, brzuch wydaje mi się większy jednak nie przybyło mi na wadze. Czasami jest mi ciężko złapać oddech. Jednak ból czasami ustępuję. Brzuch nie boli cały czas, ale często. Jestem kobietą i mam 17 lat. Nie mam biegunki ani wymiotów. Jednak tydzień temu miałam gorączkę 37 stopni przez około 4-5 dni. Zażywałam też wtedy leki przeciwgorączkowe i przeziębieniowe oraz witaminy. Co to może być?

Witam.

Możliwych przyczyn opisanych dolegliwości jest bardzo wiele. Z tego powodu, by postawić właściwą diagnozę niezbędne jest przeprowadzenie różnicowania opartego na informacjach z wywiadu lekarskiego, badania przedmiotowego oraz badań dodatkowych uzupełnionych w razie potrzeby konsultacjami specjalistycznymi. Wskazana jest więc wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.