Co może oznaczać czerwona zmiana na nodze przy miażdżycy?

Witam Teściu ma zdiagnozowaną miażdzżcę, od jakiegoś czasu na nodze, która 30 lat temu była złamana (złamanie otwarte), w miejscu złamania pojawiło się mocne zaczerwienienie. Robi się ono coraz większe. Co może to oznaczać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się postawić diagnozy bez obejrzenia zmiany, w razie niepokoju sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego lub dermatologa.