Co może oznaczać duża wrażliwość piersi na dotyk?

Nigdy nie odczuwałam przyjemności podczas pieszczenia piersi, teraz wystarczy delikatny dotyk aby wywołać u mnie wielkie podniecenie. Co jest tego przyczyną? Czy fakt że schudłam bądź zmiana partnera ma wpływ na takie doznania?

Dzień dobry,

Pani przypuszczenia mogą być słuszne. Zarówno to, że Pani schudła (zmniejszenie "warstwy" tkanki tłuszczowej osłaniającej zakończenia nerwowe), jak i to, że ma Pani nowego partnera (zmiana sposobu bądź intensywności pieszczot) może mieć wpływ na większą wrażliwość Pani piersi. Jak rozumiem, nie jest to powodem jakiegoś Pani niepokoju, pozostaje więc się z takiego stanu rzeczy tylko cieszyć.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski
www.abovo.bialystok.pl