Co może oznaczać dziwne zachowanie 9-latka?

Witam Syn partnera ma skończone 9 lat, niepokoi nas jego zachowanie, skacze i macha rękami kiedy się czymś ekscytuje ,cieszy, do tego robi dziwne miny jak ptak, generalnie uchodzi za zdolnego chłopca , jednak ma problemy z koncentracją i nie dociera co się do niego mówi, słyszy ale nie słucha. Często naśladuje rówieśników. Jego pasje stają przedmiotem większości rozmów. Wiele trudności sprawiają mu proste czynności które ma wykonać wokół siebie, ogólnie sprawia wrażenie rozkojarzonego. co to może oznaczać?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję pani za kontakt.

Zaprezentowane przez panią niepokojące Panią symptomy, które Pani zaobserwowała u Syna, byłyby wskazaniem do kontrolnej konsultacji, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, celem diagnostyki w kierunku
m. in. oceny funkcjonowania poznawczego (pamięć, koncentracja).

Serdeczności i pomyślności życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605