Co może oznaczać grudka na penisie?

Witam, od kilku lat mam grudkę na penisie i nie wiem co to może być... Nie boli, nie doskwiera, przy dotyku nie czuć dyskomfortu. W środku jest twarda kulka i średnicy zapewne kilku dziesiątych milimetra. Proszę o pomoc co to może być i czy może być to groźne, tutaj zdjęcie: http://images29.fotosik.pl/136/0fdf6b71018f14bagen.jpg Dodam, że mój internista 2-3 lata temu stwierdził, że to nic groźnego i będzie to można wyciąć jak będzie przeszkadzać. Pozdrawiam.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie jest to zmiana typu włókniaka. Można ją usunąć chirurgiczne.