Co może oznaczać guz na czole umiejscowiony przy prawym oku?

Witam jakieś 4 dni temu zrobił mi się guz na czole umiejscowiony przy prawym oku. Ten guz mnie boli i ból roznosi się po całej głowie w wyniku tego powstała mi boleć kulka za uchem miewam rowniez mrowienie calej glowy boli mnie szczeka oko zaczyna sie zapadac i zaczyna lzawic w dodatku jak mam mrowienie głowy to czuje takie ciepło ból oraz swędzenie. Czy może to być coś groźnego?

Czy miałą Pani uraz głowy?? Jakie inne dolegliwości, objawy zapalne; Jak wyniki laboratoryjne, historia leczenia, ?? Morfol, OB, CRP, ? Inne schorzenia? ??
Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną!