Co może oznaczać guz w obrębie trzustki?

Witam . U brata mojego męża zdiagnozowano raka trzustki. Nie pobrano jednak wycinka do biopsji.Guz był wielkości 65mm-55mm nie operacyjny .Po 2 miesiącach zmniejszył się do 55mm-50mm.Guz pojawił się w przeciągu miesiąca. Czy jest to prawdopodobne że nie jest to rak tylko owrzodzenie po lekach hormonalnych które przyjmował przy niewydolności nerek ?Dodam jeszcze że dwa miesiące temu nerki miały torbiele 7mm a teraz nerki są czyste. Proszę o odpowiedż .

Lek. Paweł Szadkowski

Rozpoznanie na pewno nie zostało postawione tylko na podstawie obrazu w usg, czy tk. Powinna Pani porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który na pewno wyjaśni rozpoznanie.