Co może oznaczać guzek na twardym podniebieniu?

Witam. od roku mam na podniebieniu twardym guzek. teraz ma gdzieś tak 1,5cm Jest twardy i nie przesuwalny. to nie jest ropień bo gdy na wizycie i dentysty naciąl go to wypłynęła tylko krew. nie wiem po co on go nacial wtedy.. mówił ze pierwszy raz takie cos widzi. Żałuję ze odrazu nie poszłam z tym do lekarza a mam wrażenie że urósł.. wizyta niebawem ale nie cierpliwię sie co to jest...

Niestety, żeby móc ocenić taką zmianę trzeba ją zobaczyć - ciężko wydać opinię tylko na podstawie opisu. proponuję poczekać na wizytę u lekarza. Pozdrawiam.