Co może oznaczać guzek pod pachą u 38-latki?

Dzień dobry mam pytanie niedawno wyczułam na piersi guska ale znikł a potem pokazał się pod pachą i nie wiem co mam robić czy mam się bać a poza tym moja mama umarła na raka i starsza siostra była też chora na raka ale wyleczyła albo załączyła proszę o pomoc z góry dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe że to łagodne zmiany i ich wielkość się zmienia w cyklu miesiączkowym, sugeruję wizytę u ginekologa i usg piersi.