Co może oznaczać guzek pod skórą na lewym boku ciała?

Witam. Kilka dni temu odkrylam guzka pod skora na zebrach na lewym boku ciala. Jest maly sr. Ok 1 cm, okragly ma dobrze wyczuwalny ksztalt i jest latwo przesuwalny . okolica w srodku boli na zasadzie jakby ktoa mnie uderzyl. Co to moze byc ?

Lek. Paweł Szadkowski

Może to być tłuszczak (chociaż ten nie powinien boleć) lub węzeł chłonnych (w zależności od okolicy gdzie go pani wyczuwa). Jeśli to panią niepokoi najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania.