Co może oznaczać guzek w okolicy mostka u 33-latki?

Witam , bardzo proszę o poradę. Wizytę u ginekologa mam dopiero za niecały miesiąc i nie wiem co myśleć o moim problemie. Ponad dwa lata temu zrobiłam badania hormonalne w wyniku których lekarz stwierdził ze mam zaburzona gospodarkę hormonalna i aby to uregulować przepisał tabletki MyWy które brałam około roku. W kwietniu 2017 odstawiłam tabletki . Zaczęły się problemy z wypadaniem włosów oraz silnym tradzikiem w okolicach brody i policzków. Brałam już antybiotykii, maści , nic nie pomaga. Po odstawieniu tabletek miesiączkę miałam dość regularnie , cykl wynosi u mnie Ok 28-30 dni. Ostatnia miesiączkę miałam 3 grudnia2017. Kolejny cykl powinien rozpocząć się między 1 a 3 stycznia bieżącego roku. Tydzień przed spodziewanym terminem miałam te ci zwykle objawy czyli ból brzucha , ból piersi , większy apetyt itd Do dzisiaj jednak miesiączka się nie pojawiła. Robiłam wczoraj i dwa dni temu łącznie około 8 testów ciążowych i wszystkie wyszły negatywnie. Piersi strasznie mnie bolą do tej pory dużo bardziej niż standardowo przed miesiączką. Pobolewa mnie także dół brzucha. Ostatnio współżyłam w dniach 26.12 oraz 2.01. Mam 33 lata oraz 9 letnia córkę . Objawy te od razu skojarzyłam z ciąża jednak wszystkie testy są negatywne. Wczoraj zrobiłam także test owulacyjny który wyszedł negatywnie. Bardzo proszę o poradę oraz informacje co może mi dolegać ponieważ na wizytę u lekarza muszę czekać prawie miesiąc . Jestem z małej miejscowości . Dodam ze w jednej z piersi w tym czasie pojawił się mały guzek w okolicy mostka który także jest bolesny ale kiedyś już go miewałam, dokładnie w tym samym miejscu ,zanim zaczęłam brać hormony. Proszę o odpowiedz ponieważ bardzo się martwię. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie udac się do lekarza ginekologa