Co może oznaczać guzek w prawej piersi u 14-latka?

Dzień dobry Mój syn ma 14 lat i w jego prawej piersi wyczuwalny jest guzek. Lewa piers jest normalna. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza w celu zbadania, gdyż ciężko powiedzieć, czym owa zmiana jest, bez oceny palpacyjnej. Istotne jest, czy jest on przesuwalny, bolesny, miękki, czy twardy, kiedy się pojawił i wiele innych informacji.