Co może oznaczać intensywny ból lewej ręki?

Witam . Od czwartku rano kiedy wstałam do pracy czułam silny ból lewej ręki na początku tylko bark . Ból nasila się kiedy siedzę lub odwracam się w prawo . Czasami również głębsze wdechy powodują ból . Ból utrzymuje się ciągle aktualnie boli mnie cała ręka . Ból jest nie do zniesienia . Byłam w szpitalu miałam EKG oraz prześwietlenie wszystko jest w porządku . Potrzebuje pomocy natychmiast ponieważ muszę wrócić do pracy a z moim bólem ledwo siedzę łzy same lecą . Rękoma ruszam normalnie. Uciskalam ja od góry do dołu nic nie boli . Proszę o pomoc ! Mam 24 lata waga 47 . Chodzę na siłownię również ale nic przed snem mnie nie bolało .

Lek. Michał Lenard

Skoro została Pani przebadana i nie zdiagnozowano żadnych nieprawidłowości, to być może nadwyrężyła sobie Pani tę rękę i objawy wkrótce same ustąpią. Pozdrawiam!