Co może oznaczać kłucie i ucisk w okolicy serca oraz mrowienie w rękach i stopach?

Jestem kobieta i mam 21 lat. Niedawno przechodziłam cos w rodzaju jelitówką/infekcji - wymiotowałam mialam zaparcia. Biorę probiotyki i tribux i przeszło. Teraz mam inny problem a mianowicie kłuje i uciska mnie w okolicy serca a do tego czuje ciężkość i mrowienie w rękach i stopach. Ciśnienie mam słabe czasem 95/55 a czasem 89/50 puls nie większy niż 55 raz był 43. Czy to ma związek z osłabieniem po grypie? Dodam ze zaczyna mi sie chyba przeziębienie mam kaszel i ból glowy. Z góry dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest ocena pani stanu klinicznego podczas badanie i ewentualnie poszerzenia diagnostyki np. o podstawowe badania laboratoryjne. W tym celu najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Pani dolegliwość mogą być spowodowane zaburzeniami elektolitowymi lub mieć inną przyczynę.