Co może oznaczać kłucie w jednym boku?

Witam, mam pytanie moze Panstwo beda wiedziec albo chociaz podpowiedza co to moze byc. Wiec od jakis trzech lat kulo mnie cks po prawej stronie, robilam Usg nic nie wykazalo, z czasem stwierdzilam ze nic mi nie jest, ale nadal nie dawalo mi to spokoju... Po jakims czasie znow odwiedzilam lekarza i powiedzialam mu o tym, poniewaz klucie ustapilo, nie bylo juz ono codziennie tylko co jakis czas natomiast cos zaczelo mi przeskakiwac pod zebrami inaczej mowiac od mostka trzymajac sie lewej strony zeber az na sam dol moglam sobie naciskac i to wyskakiwalo (przynajmniej takie mialam uczucie) lekarz stwierdzil ze moze to byc powoetrze czy cos w tym stylu, bylo to okolo rok temu wiec znow odpuscilam ale stwierdzilam ze to na pewno nie to. Zmienilam lekarza, zrobilam badania rtg klatki, usg - nic. Ostatnio odkrylam, ze gdy nacisne sobie pomiedzy zebrami i rowniez nacisne w miejsce przeskakiwania to nic sie nie dzieje. Natomiast gdy wezme palec z pomiedzy zeber przeskakiwanie znow wystepuje. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać sie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedziec i zalecić dalsze postępowanie.