Co może oznaczać kłucie w klatce piersiowej u 22-latki?

Witam, jakieś 2 miesiące temu dostałem kłujących bóli w klatce piersiowej, lekarka przebadała mnie, skierowała na ekg serca, które wyszło pozytywnie dla mnie, więc przepisała mi leki na bóle międzyżebrowe. Bóle te minęły jednak niecałkowicie, od czasu do czasu pojawiały się szczególnie w jednym miejscu (na łączeniu klatki z lewą ręką), ostatnio bóle znów nasiliły się, a 6 dni temu zaczęło mnie także kłuć w brzuchu, nie w jednym miejscu, lecz w wielu po każdej stronie, do tego od 3 dni boli mnie dziwnie głowa, dostałem skierowanie na prześwietlenie klatki i usg brzucha. Czy mam powody do obaw i ewentualnie czego mogę się spodziewać ?

Dolegliwości sa bardzo niespecyficzne i trudno pokierować Pana w konkretnym kierunku. proszę wykona powyższe badania, będzie coś więcej wiadomo. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.