Co może oznaczać kłucie w prawym boku?
witam mam problem z ktorym nie umie sobie poradzic juz trwa 8 lat a mianowicie kuje mnie prawy bok mam obsesje ze to wyrostek raz na dole raz pod zebrem raz w pasie porobilam wszystkie badania gin mocz usg krew i wszystko okik a nadal mnie kuje juz nie moge funkcjonowac normalnie bo nastop mnie kuje psycholog okik bylam niewiem co mam juz soba zrobic jak juz tyle lekazy mnie badalo czy to moze byc cos powaznego i kuje nad pepkiem czy nerwica prosze odpisac w oparu zdaniach co to moze byc

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Badania krwi - glukoza
Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.
Witam,
Z Pani opisu wynika, że objaw jest trudny do określenia. Cierpi go Pani od kilku lat, więc może warto ponowić badania. Jeśli wszystko będzie w porządku zachęcam do skontaktowania się z lekarzem psychiatrą i z psychoterapeutą, który wesprze w wychodzeniu z objawu.
Pozdrawiam
Ewa Czernik
Mgr Ewa Czernik
Dzień dobry,
podała Pani ,że była u różnych lekarzy, czy również u Psychiatry? , Psychologa?
podłożem Pani bólów i odczuwanego dyskomfortu mogą być emocje
warto zasięgnąć wstępnej porady,
Pozdrawiam serdecznie