Co może oznaczać kłucie z prawej strony w okolicy nerki?

Od jakiegos czasu kuje z prawej strony przy schylaniu sie robilem badanie kwi moczu usg wszystko.okok dostalem tabletki na jelita i na piaek w nerkach a kucie jest ale mniejsze

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pana opisu trudno jednoznacznie określić co jest powodem pana dolegliwości, ale mogą być one związane z kamicą układu moczowego (skoro pana lekarz zalecił odpowiednie leczenie w tym kierunku). Proszę pamiętać o wypijaniu odpowiednio dużej ilości płynów. Może pan również powtórzyć badanie ogólne moczu w przypadku dużych dolegliwości i skonsultować się z lekarzem prowadzącym.