Co może oznaczać kłucie z prawej strony w okolicy nerki?
Od jakiegos czasu kuje z prawej strony przy schylaniu sie robilem badanie kwi moczu usg wszystko.okok dostalem tabletki na jelita i na piaek w nerkach a kucie jest ale mniejsze

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Na podstawie pana opisu trudno jednoznacznie określić co jest powodem pana dolegliwości, ale mogą być one związane z kamicą układu moczowego (skoro pana lekarz zalecił odpowiednie leczenie w tym kierunku). Proszę pamiętać o wypijaniu odpowiednio dużej ilości płynów. Może pan również powtórzyć badanie ogólne moczu w przypadku dużych dolegliwości i skonsultować się z lekarzem prowadzącym.