Co może oznaczać kłucie z tyłu głowy po lewej stronie?

Witam, kłuje mnie z tyłu głowy po lewej stronie gdy odchylania głowę do tyłu. Czuje się otumaniona przez to, ponieważ się denerwuje co to może być. Czy mogą mi Państwo coś doradzić? Czym to może być spowodowane?

Zapraszam na konsultację neurologiczną Najważniejsza ocena objawów , stanu Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia
Pozdrawiam i zapraszam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zachęcam Panią do wstępnej/kontrolnej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zaleci dla Pani optymalne postępowanie diagnostyczne.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605