Co może oznaczać kłujący ból lewej nogi i kłucie klatki piersiowej?

Witam. Od około tygodnia boli mnie klatka piersiowa. Ból jest czasami kłujący czasami tępy. W skali do 10 dałbym mu sile 6. Ból trwa około 5 sekund i przestaje. Od wczoraj po przeczytaniu o śmierci pewnego kulturysty przeczytałem ze zszedł może na zakrzepicę. Przeczytałem o niej i zacząłem mieć objawy. Boli mnie lewa noga, ból jest kłujący. Najczęściej pojawia się na piszczelu i za kolanem. Trwa on średnio 5 sekund a kolejny pojawia się za 20-30 minut. Dodam ze rosnę i w te wakacje urosłem około 5 cm. Tydzień temu skakałem na trampolinie. Czy mam powody do obaw? Mam 13 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne