Co może oznaczać kłujący ból pod lewym żebrem?

Co moze oznaczac klujacy bol pod lewym rzebrem,czasem w okolicy ledzwiowej,pachwinowej pod lopatka ale zawsze z lewej strony.morf.ob,crp,enzymy trzustkowe mam w normie,usg brzucha sprzed roku tez.wyproznienie ok czasem tylko troche krwi ale to moze od hemoroida.czasem wzdecia.mam 36 lat.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy były jakieś operacje?? Być może to zrosty? Jak sprawy ginekologiczne?