Co może oznaczać kołatanie serca i wahania nastroju?

Witam, jakiś czas temu naczytałam się cytatów Alberta Einsteina... Po jakimś czasie zaczęłam marzyć o swojej przyszłości, minęło jakieś 2 miesiące i nie jestem sobą, czuje się jakbym zrozumiała cały świat, znała odpowiedzi na wszystkie pytania, znała przyszłość, rano i na wieczór bije mi bardzo szybko serce. Co mam zrobić? Już mnie dobija ten nastrój te myśli, raz jestem wesoła, raz zdenerwowana, raz jestem normalna raz nie. Pytanie co to może być i ile może trwać??

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Mam nadzieję, że już sama Pani decyzja, by napisać o sobie, o swoich doznaniach, przyniosła ulgę.
Bo, samo werbalizowanie, wyrażanie tego, co się czuje, powoduje redukcję stresu.

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi na co dzień?
Czy ostatnio wydarzyło się w Pani życiu coś emocjonalnie znaczącego/trudnego?
Jak radzi sobie Pani ze stresem?
Jak ocenia Pani swoje relacje z Bliskimi/Znajomymi?
Czy czuje się Pani ważna, kochana taka, jaka jest?
Czy dzieli się Pani swoimi wątpliwościami, obawami z zaprzyjaźnioną/zaprzyjaźnionymi Osobami?

Dla kondycji psychicznej fundamentalne znaczenie ma dzielenie się z bliską Osobą, swoimi doznaniami, obawami, czy nawet lękiem.

Zaprezentowane przez Panią symptomy mogą sygnalizować stan
lękowo-nerwicowy, dlatego celowa pilna/osobista konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania albo prywatnie) celem diagnostyki i ewentualnego leczenia.

Zachęcałabym Panią do kontaktu ze Specjalistą (Psychologiem/Psychoterapeutą) celem dotarcia do źródła symptomatycznego.
Pod okiem Specjalisty będzie Pani mogła bardziej zrozumieć Siebie i swoje przeżywanie emocjonalne.

Wspieram Panią mentalnie, śląc serdeczności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam serdecznie
Zachęcam do wizyty u psychiatry, który będzie mógł ocenić Pani stan i podpowiedzieć, jak leczyć się dalej.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman