Co może oznaczać krwawienie i ból w podbrzuszu po wymrażaniu nadżerki?

Dzień dobry. Dwa tygodnie temu miałam wymrażaną nadżerkę. Na początku miałam upławy, jednak po tygodniu zaczęła lecieć ze mnie krew. I tak codziennie. Do tego dziś krwawiejia zaczęły przypominać krwawienie miesiączkowe. Doszedł ból w podbrzuszu (trochę jak w trakcie okresu). Stosuję się do zaleceń lekarza. Nie uprawiam seksu, nie używam tamponów. Czy to oznacza, że rana goi się nieprawidłowo? Powinnam iść do ginekologa? Dostałam informację, że 2-3 tyg będzie ze mnie lecieć. Minęły dwa. Czy to nie za wcześnie na wizytę? Boję się, że coś się źle goi. Dodam, że mam 24 lata, stosuję antykoncepcję hormonalną od prawie 4 lat. Proszę o pomoc.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Proszę poczekać jeszcze tydzień, jak objawy nie miną, to powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego.