Co może oznaczać krwawienie po cc i depilacji laserowej?

Witam, jestem po cc 6 tygodni krwawienie ustalo, ogólnie mało było nawet w szpitalu się dziwiłi ze nie krwawie jak wszystkie (wystarczyła wkładka). Byłam u kosmetyczki na laserowej depilacji bikini i w trakcie zabiegu zaczęłam bardzo krwawic, minęło już 3 dni i krwawie dalej można to porównać do pierwszych dni miesiączki. Nie wiem czy to normalne czy wybrać się do lekarza czy ten laser mi mógł zaszkodzić jakoś?

Dzień dobry,

Jakim laserem był wykonywany zabieg? Wątpię, aby zabieg epilacji laserowej miał wpływ na Pani krwawienie, niemniej jednak radzę skontaktować się z lekarzem jeśli jest Pani tym faktem zaniepokojona.

Pozdrawiam serdecznie.