Co może oznaczać luźny stolec i bóle brzucha po usuwaniu polipów w żołądku i jelicie grubym?

Od dłuższego czasu lużny sfermentowany stolec ,wypróżnianie z gazami,bóle w dole brzucha, 2 lata temu były usuwane polipy na żolądku i w jelicie grubym

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższe objawy mogą być wynikiem zmiany diety, nietolerancji pokarmowej lub innych. Sugeruję udać się do pani lekarza pierwszego kontaktu (lub lekarza prowadzącego) w celu zbadania i poszerzenia wywiadu odnośnie do pani dolegliwości.