Co może oznaczać mój bardzo zły stan psychiczny?

Dzień dobry. Już, nie mam siły sama walczyć ze swoją psychiką, nie radzę sobie poddałam się. Uważam, że mam chorą psychikę. Dzieje, się tak że nie potrafię wytrzymać długo w pracy. Coś, mi przeszkadza i zaraz wychodzę do domu i kończę pracę, potem nie chce mi się już wracać do tej pracy, wcale mi nie zależy by tam pracować. Chodź, już u mnie jest bardzo ciężko ponieważ kończą się mi pieniądze do utrzymania się. Bije się sama mocno po twarzy ręką, paskiem od spodni po całym ciele mocno się biję. Nie wiem co robić. Nie mam oparcia w żadnym człowieku. Pomocy

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Proszę (już) nie czekać i sięgnąć po niezbędną specjalistyczną pomoc.
Zaprezentowane przez Panią symptomy są wskazaniem do osobistej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu (albo prywatnie).

Wspieram Panią mentalnie, życząc pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605