Co może oznaczać mój ból głowy i drżenie mięśni?

Ból Głowy , drzenie mieśni , odczucie bycia otepialy. Witam mam 27 lat , jestem meszczyzną i od kilku dni zaczeła bolec mnie głowa czuje takie impulsy bólu, impulsy nie są mocne ale i tak je odczuwam, następnie jak boli mnie głowa to czuje si jak bym był zamknięty w jakieś kuli lub pijany jak patrze na przejeżdzające samochody mój wzrok nie może nadążyć tak dziwnie jak bym miał zaraz spanikować , i dodam do tego ze kiedyś przez 9 lat piłem na okrągło i rzuciłem Alkohol i zaczeły się te problemy , następnie drzą mi ręce i nogi jak się położe to czuje jak mi narywa nogami i rekami po chwili ustaje i za chwile znowu i tak co godzinę , Jeżeli ma ktoś podobne problemy lub zna problem to proszę o pomoc. dziękuje

Ma Pan objawy odstawienne, radziłabym kontakt z psychiatrą, który zajmuje sie tego rodzaju zaburzeniami. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.