Co może oznaczać mój brak okresu po zakończeniu antykoncepcji?

Witam, z początkiem poprzedniego miesiąca zakończyłam antykoncepcję a spodziewana miesiączka się nie pojawiła. W tym miesiącu już wypada kolejna i nadal nic. Przez ten czas wykonałam 3 testy ciazowe, ostatni kilka dni temu i wszystkie pokazały wynik ujemny. Powinnam wspomnieć że przez ostatni czas zazywalam antykoncepcję później zrobiłam sobie miesiąc przerwy znów zazylam jedynie przez miesiąc i odstawiłam tabletki. Obawiam się że miało to wpływ na mój układ hormonalny. Prócz tego od miesiąca odczuwam dreszcze, i przez tydzień w którym powinna pojawić się poprzednia miesiączka miałam biegunkę. Przebywam za granicą jeszcze przez 2 tygodnie dla tego też zwlekam z wizytą u lekarza. Bardzo proszę o radę.

Dzień dobry, po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych powrót do równowagi hormonalnej może zająć do 6 miesięcy, jednak zalecam wizytę u ginekologa po powrocie do Polski.