Co może oznaczać mój długotrwały ból nóg?

Witam jakoś 2 miesiąc temu wieczorem zaczęły mnie boleć nogi potem ból nasilał się podczas wysilku po jakimś czasie ból poszedł tylko w prawą nogę, noga bolała podczas wysilku i wieczorami, od okolo miesiąca boli mnie tylko lewa noga, boli po wysiłku i nasila się wieczorem podczas leżenia cały czas ruszam stopą to wtedy wydaje mi się że ból jest mniejszy noga boli od kolana w dół i sam nie mogę określić gdzie ten ból się znajduje czasami wydaje mi się że na piszczeli, czasami że z lewej strony łydki a czasami że w stawie skokowym, noga boli przy wysilku fizycznym i wieczoram, ból jest tępy chyba, bardzo się boję, czy to może być jakiś nowotwór? Dodam że nie mam żadnych innych objawów poza tym bólem, ani obrzęku ani nic

Niestety bez badania klinicznego nie ustalę co konkretnie Pana boli w nodze. To pojęcie dość szerokie. Najlepiej byłoby pójść do lekarza rodzinnego, który zbada Pana i ew. odeśle do ortopedy