Co może oznaczać mój lęk przed przyszłością?

Mam 3 dzieci 2 4 8 lat i non stop zadreczaja mnoe mysli co zrobię gdy dzieci dorosna ze moje zycie nie bd mialo sensu gdyz na codzien zajmuje sie tylko nimi. Non stop placze po kontach. Sa chwile ze mi przechodzi i wraca juz czuje ze sobie z tym nie radze albo ze jakas nienormalna jestem. Czy to minie samo? Nie potrafie ciesyc sue zyciem

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Proszę (już) nie zostawać Samej, z Pani doznaniami emocjonalnymi - proszę sięgnąć po niezbędne dla Pani wsparcie specjalistyczne, dzieląc się nimi (Psycholog/Psychoterapeuta).
Samoistnie, zasygnalizowane przez Panią symptomy, mogą nie mijać...

Proszę wewnętrznie podziękować samej Sobie, że zaczęła Pani poszukiwać, zastanawiając się...
Jak ja to widzę?
Że jest to czas, by zmienić To, Co Pani nie służy?
By zadbać o samą Siebie.., pomimo...?

Gdyby miała Pani życzenie konsultacji online, zapraszam via Skype.

Wspieram Panią mentalnie, życząc Tego, Co jest Pani potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605