Co może oznaczać mój opis rtg klatki piersiowej?

Co może oznaczać opis rtg : powiększone wnęki płucne naczyniowo, przewaga lewej komory serca?? Reszta płuc jest bez żadnych zmian. Dodam że jestem 2 lata po nowotwórze jądra w stadium 2 A

Lek. Wojciech Zygmunt

Powyższy opis raczej nie sugeruje przerzutów nowotworowych, jednak ze względu na powiększenie lewej komory powinien być skonsultowany z lekarzem, gdyż może wymagać dalszej diagnostyki. Pozdrawiam i życzę zdrowia.