Co może oznaczać mój problem z utrzymaniem wzwodu?

37 lat problem z utrzymaniem wzwodu podczas stosunku i wczesny wytrysk 12 lat pożycia z jedną partnerka ochota na seks ogromną

Dzień dobry!

Nie podaje Pan żadnych informacji, na podstawie których byłoby możliwie analizowanie przyczyn, mechanizmów wytrysku przedwczesnego czy zaburzeń erekcji. Konieczna jest osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!