Co może oznaczać mój stały ból głowy?

Witam. Od prawie roku boli mnie glowa co dnia nie moge juz tego wytrzymać... Mialem wykonywaną Tomografię komputerową ktora nic nie wykryła potem zrobilem rezonans magnetyczny i wykryto mi torbiel szyszynki niby maputki ma 10x6x7mm po za tym nic nie wykryto dodam ze bol ten jest dość tepy i uciskowy po lewej stronie glowy... Moj neurolog twierdzi ze jest to od kręgosłupa bo mam dosc mocne skrzywienie itp ... Biore od 2tyg leki typu tolperis 50 i Dicloberl lecz dalej odczuwam ucisk z lewej strony głowy coraz bardziej mnie to irytuje i boje sie ze moze to byc cos gorszego niby ta torbiel jest za mala abym odczowal od niej bol lub ucisk... czy moze to byc cos gorszego i mam wykonac rezonans agio? Glowy ? Czy kregoslupa ?

Konieczna pełna konsultacja ; MRI i TK ? w normie; badanie do interpretacji klinicznej... Najważniejszy PACJENT! historia, objawy, badanie neurologiczne ;wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Pozdrawiam