Co może oznaczać mój wynik rezonansu kręgosupa szyjnego?

Miałam robiony rezonans szyjny o to wyniki: w rdzeniu kręgowym na poziomie Th2 obszar o podwyższonym w T2 zależnych obrazach sygnale wymiarów około 17x5mm. Podobnego charakteru zmiany o zatartych granicach na poziomach C2,4,6 oraz niewielkie ognisko na poziomie C3. Nie uwidoczniono patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Całość obrazu może odpowiadać zakresowi demielinizacji. Na poziomie C6/7 niewielka wypuklina krążka międzykręgowego. Na poziomie C5/6 szeroka z cechami uszkodzenia pierścienia włóknistego wypuklina krążka międzykręgowego modelująca worek oponowy i dochodząca do prawego korzenia nerwowego. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego na tym poziomie wynosi około 10mm w linii środkowej. Spłycenie lordozy szyjnej. Co taki wynik może oznaczać?

Nie analizujemy wyników badań pacjentów z poziomu portalu. w tym celu należy zgłosić się do lekarza prowadzącego diagnostykę, ponieważ ja nie mam żadnych informacji o pacjencie.