Co może oznaczać mój wynik rtg płuc?

Dzień dobry! co może oznaczać taki wynik badania Rtg płuc Wzmożony rysunek oskrzelowy ponizej dolnego bieguna wneki prawej z niewielkimi zageszczeniami srodmiazszowymi w tej okolicy i odcinkowym zatarciem zarysu przepony obraz w zgodnosci ze stanem klinicznym moze odpowiadac zmianom zapalnym proszę co to oznacza??????

Lek. Michał Lenard

Opis sugeruje zapalenie płuc. Zdjęcie RTG wraz z opisem powinno zostać ocenione przez lekarza, który zlecił badanie i następnie zdecyduje on o leczeniu. Pozdrawiam!