Co może oznaczać moja agresja?

Witam mam problem z agresją coraz bardziej się to pogłębia boję się nawet wyjść że znajomymi na drinka bo po wypiciu jest jeszcze gorzej trwa to juz długi czas jestem nerwowa i agesywna

Witam
Proponuję zgłosić się na psychoterapię, aby przyjrzeć się swoim lękom, zrozumieć swoje emocje, co pomoże znaleźć przyczynę złości i zachowań agresywnych. To pomoże wewnętrznie poukładać wszystko, co generuje złość i napędza agresję, a w konsekwencji pojawi się spokój i harmonia. Pozdrawiam
Anna Szyda