Co może oznaczać moja obojętność, wypadanie włosów oraz mrowienia?

Witam. Zajmuje się dzieckiem z ass I urodziłam drugie dziecko. Jestem zmęczona ale nie wiem czy można wszystko tłumaczyć zmęczeniem. Zaczynam bać się ludzi. Jestem rozkojarzona i przez to robię coś źle nie zdając sobie z tego sprawy i wydaje mi się że ludzie mnie atakują bez powodu. Zawsze bardzo ugodowa zaczynam mieć sprzeczki z ludźmi na ulicy. Po przyjemnej rozmowie zaczynam się bać że za dużo o sobie powiedziałam. Wydaje mi sie, że nie mogę nikomu face, że każdy wykorzysta to co powiedziałam, by mnie skrzywdzić. Nie cieszę się już niczym. Nie jestem smutna. Nie płacze. Wszystko jest mi obojętne. Wolno myślę. Mam wrażenie, że świat szybko pędzi a ja nie nadążam. Nie mam ochoty na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Za to coraz częściej nawiązuje rozmowy z przypadkowymi ludźmi. Nie wiem jak to się dzieje. Mam wrażenie że jestem nagabywana ale nie potrafię zakończyć rozmowy. Stają się mi obojętni. Oprócz tego źle wyglądam. Wypadają mi włosy, powtarzałam się w krótkim czasie i czuje dziwne mrowienia w palcach u rąk i stóp i na plecach.

Dzień dobry, Opisywane przez Panią objawy z pewnością wymagają szybkiej konsultacji u lekarza rodzinnego (na pewno trzeba zbadać tarczycę), a także u psychoterapeuty, a być może u psychiatry. Proszę nie bagatelizować swojego pogarszającego się samopoczucia, nie czekać na rozwój choroby, tylko udać się do lekarza. Ważne, aby miała Pani wsparcie, najlepiej w mężu. Nie wiem, czy Pani z nim rozmawia, ale jeśli nie, to zachęcam do tego. Nie powinna być Pani z tym sama. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Katarzyna Kapral