Co może oznaczać moje drżenie mięśni?

Ostatnio cały czas drżą mi mięśnie (ramiona, palce, twarzy, na brzuchu). Biorę magnez i inne minerały ale nic nie pomaga. Czy to może być SM ,SLA?

Szanowna Pani, opisane objawy nie muszą wskazywać na SM lub SLA. Myślę że warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne, dlatego też proszę udać się do lekarza POZ