Co może oznaczać moje mrowienie na twarzy?

Witam ostatnio mam ciągle mrowienie na twarzy głównie z lewej strony . Nie jest to bolesne ale denerwujące i czuje przez to dyskomfort. Ogólnie ostatnio jestem osłabiona i szybciej się mecze cały dzień bym mogła spać. Mam również czasem takie chwilowe uczucie jakbym miała zaraz zemdlec stracić przytomność i czuje też szybsze bicie serca . I jeszcze jedno w ciągu niecałych trzech miesięcy schudłam 5 kg. Robie różne badania ale wychodzi wszystko dobrze. Morfologia ok. Ust brzucha dobre. Cukier 101. Tsh 0.565. Proszę o radę w jakim kierunku szukać przyczyny

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje dolegliwości z neurologiem. Pozdrawiam.